Videa

Fotografie

Facebook
III. ročník NASAVRKÁNÍ PDF Tisk Email
Nasavrkání
Nasavrkání
Léto klepe na dveře a s ním i III. ročník NASAVRKÁNÍ. První prázdninový den - v pátek 1.7.2016 můžete zavítat do Nasavrk - městečka v Železných horách, proslulé nejen svou keltskou historií, centrem včelařů, ale i krásným okolím (Sečská přehrada, Strádovské peklo v romantickém údolí řeky Chrudimky...). A k tomu příjemný festiválek s kopou pěkné muziky! Festival začíná v 18.00 hodin, předpokládaný konec bude okolo 23.30 hodin. Nocleh v místě zajištěn, nutné předem nahlásit a domluvit přes mob. číslo : 603528590.
Petr Šotta
Více...
 
Zpěvník Víťi Troníčka PDF Tisk Email

zpevnik obalZpěvník připravila skupina Marien Víťovi Troníčkovi jako překvapení k jeho 40. narozeninám. Má celkem 160 stran a obsahuje notový zápis i akordové značky.

Obsahuje následující písničky:

A bylo léto, Alchymista, Babí léto, Balada o dvou, Beze slov, Cesta poslední kapky, Cestou za Tebou, Demonstrace proti ničemu, Dobře, Emil - šílený lepič plakátů, Geometrie samoty, Hladina, Hradby, Christiana, nzerát, Jak se zdá, Je to zvláštní, Kluk z Pardubic, Kotlíky lásky, Kousky veršů, Krajina v Tobě, Kruhy pod očima, Láska z roku ‘68, Malému princi, Mátový čaj, Mejdan v hlavě, Memento mori, Memento vitae, Mladé víno, Mlha, Motýlek, Můj ty světe, Múze Marien, Nad řekou, Návrat, Nechce se mi domů, Nejdelší let, Neklid...

Více...
 
Recenze: Bujabéza | Před odletem PDF Tisk Email

bookletsmallBujabéza nabízí stylovou pestrost. "Před odletem" však musí ještě pár věcí přibalit (musicserver.cz 9.3.2016)

O třetím albu se říká, že by mělo definitivně potvrdit životnost kapely a schopnost stát na vlastních nohách. Bujabéza se na novince "Před odletem" nebojí ničeho a zdá se, že v drsném poli českého hudebního rybníčku, kde každý bojuje o své místo, si vydobývá pozici, ze které už bude složité ji shodit.

Celou recenzi Milana Menčíka čti na musicserver.cz

 

 
Východočeské kolo Porty je nejen o Portě PDF Tisk Email
Putovní trofej
Putovní trofej
Léta jsme si lámali hlavu, jak a čím dodat lesk, respektive jak vrátit diváckou atraktivitu oblastním kolům téhle padesátileté matičky soutěže našeho žánru. Ačkoliv zájem ze strany soutěžících je v současnosti možná až překvapivě stoupající, počty diváků, kteří by přišli sledovat oblastní soutěž, vlastně nestojí za řeč. Nečekaně dobře se nám přitom osvědčil ten prvek z populárních televizních talentových soutěží, kdy porotci poklábosí s kapelou hned po výkonu. Je to sice organizačně poměrně náročné a v porotě nesmíte mít trudomyslné kritiky, ale pro diváky je to zábavnější a hlediště obvykle bývá naplněno i napjatými ostatními soutěžícími, kteří se snaží třeba na poslední chvíli pochytit nějaké rady. Určitého přílivu diváků z venčí lze docílit nějakou hvězdnou osobností a jejím koncertem na závěr, to jo, ale naslouchat začátečníkům z nich stejně dorazí málokdo. A přiznejme si: oblastní kola soutěže Porta jsou oddělováním zrna od plev, je to lidové muzicírování, šikovné zkušené kapely na jednom place s mimozemšťany, co si včera koupili kytaru a dnes to jdou zkusit...
Více...
 
Ořešák v Brně na Leitnerce PDF Tisk Email
Ořešák
Ořešák
V úterý 15.3.2016 se v Brně na Leitnerce od 19:30 hod koná samostatný jarní koncert folkové kapely Ořešák. Na Leitnerku se Ořešák rád vrací nejen kvůli někuřáckému baru, ale zejména kvůli výbornému zázemí, jaké tento brněnský klub nabízí. Kapela Ořešák byla založena v roce 1990. V současné době hraje již ve třinácté sestavě, která vystupuje od konce loňského roku. Těšit se můžete nejen na staré dobré písně v jiných aranžích, ale i na úplné novinky.
Více...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 2 z 33