Videa

Fotografie

Facebook
Pernštejnská fortuna 2014 – pestrá, proměnlivá a překvapivá PDF Tisk Email
Pernštejnská Fortuna
Pernštejnská Fortuna
Foto: Ivan Krejza
Po roce se na nádvoří pardubického zámku a do jeho přilehlého okolí vrátil festival Pernštejnská fortuna. Proběhl ve dnech 13. – 17. srpna 2014, vystoupilo na něm 24 hudebních uskupení a v dopoledních hodinách se odehrála i 3 divadelní představení určená těm nejmenším divákům, což bylo proti loňskému roku novinkou.
Více...
 
Wabi Daněk s Milošem Dvořáčkem na Folkovém Chvojení PDF Tisk Email
Wabi Daněk na festivalu Folkové Chvojení - Foto: Jakub "Kuba" StříteckýStanislav Wabi Daněk je pojem který jistě něco řekne i člověku, který není úplně obdivovatelem folk & country muziky. Původně člen trampských kapel Plížáci nebo Rosa a držitel několika Port, hranice tohoto žánru už dávno překročil. Koncert Wabiho Daňka s Milošem Dvořáčkem nalaďte ve středu 27. srpna po 20. hodině v rádiu vašeho kraje.
play
 
Pernštejnská fortuna den pátý – Jiří Smrž s Dobrovodem, Malina Brothers, Žalman & Spol. a koncentrace výborných instrumentalistů. PDF Tisk Email
Žalman & Spol.Závěrečný den Pernštejnské fortuny byl konečně slunečný a nepoznamenala ho ani kapka deště. V neděli 17.8. od 19:30 vystoupili na nádvoří zámku v Pardubicích Jiří Smrž s Dobrovodem, Malina Brothers a Žalman & spol. Večer byl zajímavý také tím, že se složení kapel prolínalo. S Jiřím Smržem hrál Petr Novotný, který se objevil už v odpoledním programu skapelou Žalozpěv a v samotném závěru v Žalmanově Spolu. Pavel Malina vystoupil s Malina Brothers, také setrval na scéně a pokračoval hned s Pavlem Žalmanem Lohonkou.
Více...
 
Pernštejnská fortuna den čtvrtý – Michal W. Sedláček, Žamboši, Lenka Filipová a světelné efekty PDF Tisk Email
Lenka Filipová
V sobotu pokračoval v Pardubicích festival Pernštejnská fortuna svým čtvrtým večerem. Vystoupil Michal Sedláček, Žamboši a Lenka Filipová. Překvapením večera byl písničkář Michal Willie Sedláček, který se svými písněmi a živelným projevem zapsal do paměti nejednoho diváka. Tento písničkář se objevil na letošní Portě v Pardubicích a odnesl si 3. místo v Autorské Portě za píseň Domovina, která na pardubickém zámku byla zvlášť působivá, a v Divácké portě dokonce 1. místo.
 
Více...
 
Pernštejnská fortuna den třetí – večer plný hvězd... PDF Tisk Email
Spirituál kvintet
 
V pátek 15.8. se na Pernštejnskou fortunu konečně usmálo štěstí v podobě polojasného nebe s hvězdami. Během večerního vystoupení nespadla ani jedna dešťová kapka. Zahráli Petr Rímský, Marien a Spirituál kvintet. Nádvoří pardubického zámku téměř praskalo ve švech a bylo zapotřebí přidat stovku židlí, protože diváci v průběhu první hodiny stále přicházeli.
 
Více...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

Strana 11 z 33