Videa

Fotografie

Facebook
Okolo Třeboně 2015 : Hledáme 7 statečných PDF Tisk Email
Ololo TřeboněFestival Okolo Třeboně, kde se letos od 26. do 27. června představí Jiří Suchý ze Semaforu, Ivan Hlas, Wabi Daněk, Samson, Spiritual Kvintet nebo Roman Horký, dává opět šanci objevům. Má pro ně scénu Houpací kůň, která hledá talenty, které za pár let mohou nahradit velká jména ve svých žánrech. V minulosti se takto zhouply například kapely Jananas, Epy de Mye nebo písničkářka Žofie Kabelková. „Festival jim pravidelně dává prostor a podporuje je v rozměrech, které jsou na české hudební scéně jedinečně rozsáhlé," řekl Pavel Barnáš, ředitel festivalu Okolo Třeboně.
 
Kapely a písničkáři, kteří si chtějí v soutěži Houpací kůň letos zahrát, mohou do 15. dubna 2015 poslat přihlášku, kterou najdou na webu festivalu Okolo Třeboně. Motto scény Houpací kůň zní Jednou jsi dole, jednou nahoře, protože v muzice platí dvojnásob. "A protože našim účinkujícím přejeme, aby se vyhoupli do sedla a udrželi se co nejdéle," říká Pavel Barnáš.
 
Houpací kůň představí 7 soutěžících, přičemž jednoho z nich zvolí diváci. Finále scény Houpací kůň bude 27. června na festivalu Okolo Třeboně, scéna je na náměstí TGM. Vítěze čeká řada zajímavých bonusů a finanční odměny jde o recitály na hlavní scéně festivalu, nahrávací frekvence v Českém rozhlase, koncerty v partnerských klubech Okolo Třeboně či recitály na festivalech Lodenica, Festival Slunce a dalších spřátelených akcích.
 
Hledáme 7 statečných na Okolo Třeboně, do finále soutěže Houpací kůň. Chcete stát po boku hudebních hvězd a zahrát si na festivalu Okolo Třeboně 2015? Pošlete nám vaše písně.
Více informací najdete na www.okolotrebone.cz
 
Léto začíná v Třeboni!