Videa

Fotografie

Facebook
Žalman & Spol. - Cestující muž PDF Tisk Email

cestujicimuz smallNové album nesoucí název Cestující muž, vydává Pavel Lohonka ve spolupráci s FOLK ŽIJE!.

Seznam písní: Cestující muž, Rybky, Tři země, Na holý zemi, Od zimy do zimy, Děti ulice, Zapomínám skleničku, Nikdo blízkej, Nemusíš mít velký hlas, Nějaký cizí pán, Kráska Sherry, Ticho hobitů, U sta hromů, Poslední vlak do Rájova, Oblázky

Celý článek...
 
Žalman & Spol. - Živě v Telči 2012 PDF Tisk Email

Živě v Telči 2012| Žalman & SPolPo sedmi měsících od obměny sestavy v lednu 2012 už všechno fungovalo jak má a bylo třeba o tom vydat svědectví. Protože bylo nutné se naučit zejména základní set hitů, nebylo možné zabývat se eventuálními novinkami a tedy ani vydávat řadovku. Vznikl ne zcela běžný set DVD + CD, kde cédéčko obsahuje stejných 21 skladeb. Ne zcela běžné je i přepuštění tří míst na obou nosičích kapele Marien – předkapele Spolu z 5. srpna 2012, kdy bylo DVD natočeno, a následovníkům žalmanovského pojetí folku.
 

Celý článek...
 
Roman Horký & Pozdní sběr PDF Tisk Email
Na trati | Roman Horký & Pozdní sběrRoman Horký se v roce 2013 se pustil do nového projektu  s jihomoravskou kapelou Pozdní sběr a natočil s ní album s názvem Na trati, které vyšlo 12.4.2013 u vydavatelství EMI.  Zároveň od tohoto data startuje jejich společná koncertní šňůra po českých a moravských městech a festivalech. Pozdní sběr tvoří vlastní folkrockovou muziku s bluesovými základy a s citelným vlivem jižanského rocku.
 
 
Celý článek...