Videa

Fotografie

Facebook
Žalozpěv - akustická hudba z Vysočiny PDF Tisk Email
Skupina Žalozpěv - Foto: archiv skupinyNa české folkové scéně působí desítky a desítky folkových kapel, které si velmi zhruba můžeme rozdělit do tří kategorií. Velmi mnoho průměrných, relativně dost dobrých a jen několik málo výborných. A do této třetí kategorie patří i Žalozpěv, který svou tvorbu označuje jako „akustickou hudbu z Vysočiny“.
play
 
Žamboši a jejich Pól nedostupnosti v rozhlasovém koncertu PDF Tisk Email
Žamboši v hradeckém Country clubu Lucie - Foto: Petr SvobodaDruhou květnovou neděli se v královéhradeckém Country clubu Lucie neslavil jen svátek matek, ale i svátek hudební. Cenami Anděl ověnčené vsetínské trio Žamboši dobývá pódia již dvanáct let. Barvité texty jsou vážnější i veselejší jako život sám a často nutí k zamyšlení.
play
 
Robert Křesťan a Druhá tráva - koncert v rádiu i na videu PDF Tisk Email
Robert Křesťan a Druhá tráva - Foto: FOLK ŽIJE!Druhá tráva patří už dlouho mezi naše špičky na scéně folku a country. Není divu, že jejímu dubnovému vystoupení v Kostěnicích nedaleko od Pardubic aplaudoval plný sál. Skvělé publikum je cítit i z nahrávky, kterou vám přináší Český rozhlas v regionálním vysílání a na YouTube.
play
 
Pouta vás upoutají dospělým folkem PDF Tisk Email
Dámská část Pout: Ajka Troníčková a Šárka Fuchsová - Foto: Ladislav  StuchlíkZ mladičkých folkových Poupat vykvetly před lety dva hudební květy a jedním z nich je kapela Pouta. Výbornou příležitostí zachytit Pouta živě na pódiu byl Živák lázeňský, jeden z koncertů, které pravidelně pořádá známý písničkář a moderátor Mirek Ošanec v Lázních Bělohrad.
play
 
Corale a Marien - v unikátním spojení PDF Tisk Email
Výjimečné propojení sboru Corale se skupinou Marien - Foto: Petr Vanický Na podzim minulého roku skupina Marien pořádala svůj tradiční výroční koncert. Hostem večera byl pěvecký sbor Gymnázia Žamberk Corale. Pro mimořádný úspěch se oba soubory dohodly, že si to chtějí užít ještě jednou. Koncert se tentokrát konal v Divišově divadle v Žamberku pro domácí publikum pěveckého sboru.
play
 
Kde je Pepa Štross, tam je o zábavu postaráno! PDF Tisk Email
Pepa Štross - Foto: Petr SvobodaTexty písní svérázného písničkáře a baviče Pepy Štrosse z Klášterce nad Ohří mají nadhled a lehkou ironii. Věčnou inspirací je mu jeho vlastní početná rodina.V nahrávce z Country Clubu Lucie v Hradci Králové uslyšíte ještě doprovodnou kytaru jeho šikovného synka Matěje.
play
 
Písničkář Monty jen tak nahlíží do lidských duší PDF Tisk Email
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Strana 3 z 5