Videa

Fotografie

Facebook
Folkoví Marien skládají účty PDF Tisk Email
Výroční koncert Marien (9.11.2013) - Foto: Petra OpočenskáVýroční koncerty Marien v pardubickém Domě hudby se už pro kapelu stávají tradicí - a zároveň jakýmsi skládáním účtů. Na konci roku 2013 proto mezi osvědčenými kousky z let minulých zazněly i nové písničky. Poprvé byl výroční koncert Marien také veřejnou rozhlasovou nahrávkou.
play
 
Folková Devítka spojila léto s adventem PDF Tisk Email
skupina Devítka - Foto: Petr SvobodaMelodický, laskavý a přesvědčivý folk skupiny Devítka má švih a jiskru. Před 20 lety ji založil písničkář Honza Brož, který spolu se svou ženou Jindřiškou dlouho hrával také se Žalmanem. Nadšenému publiku v Hradci Králové představila kapela své letní živé album a přidala ještě vlastní vánoční písničky.
play
 
Wabi Daněk a Ďáblovo stádo v přímém přenosu PDF Tisk Email
Wabi a Ďáblovo stádo živě - Foto: Tomáš MoudrýVe spojení s rockovými muzikanty překvapil Wabi Daněk hned dvakrát - nejdříve vydal výborné album, a pak se s celou partou rozjel na "Lesní turné". Zarytí osadníci budou asi trochu prskat do kotlíků, ale bluesový a temně rockový zvuk Ďáblova stáda trampské klasice náramně prospěl....
play
 
Javory na Folkovém Chvojení PDF Tisk Email

DSC 9440Sourozence Ulrychovy už brzy čekají oslavy 50 let společného vystupování i 40 let od založení skupiny Javory. Další jejich skupina Javory beat vznikla před pěti lety. A navíc Petr Ulrych nedávno sedmdesátiny. Vychutnejte koncert Javorů s festivalu Folkové Chvojení.

play

 
JUDr Ivo Jahelka na Šrámkově statku PDF Tisk Email

IMG 0594Koncert Ivo jahelky, během jehož vystoupení se přihnal déšť, který však tohoto písničkáře nerozhodil. Ivo Jahelka skvěle dokázal udržet pozornost obecenstva. Písně z prostředí advokacie střídal s citacemi ze soudních spisů a z hlediště se díky tomu ozýval potlesk a smích.

play

 
Koncert Studia noc s Věrou Martinovou PDF Tisk Email

DSC 9589Koncert Studia noc  se natáčel s  Věrou Martinovou a její kapelou v neděli 10. listopadu 2013 v 19:30 hodin v Country clubu Lucie v Hradci Králové. Věra Martinová  v současné době chystá oslavy 25 let své sólové dráhy.

play

 
Podlehněte epidemii Epy de Mye PDF Tisk Email

740291 10151348223492240 2055510057 oPrvní říjnovou neděli 6.10. se od 19:30 v rámci projektu FOLK ŽIJE! rozezněl folkem Country club Lucie v Hradci Králové. Hosté přijeli tentokrát z jižních Čech a nebyl to nikdo jiný než Epy de Mye.

play

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Strana 4 z 5