Videa

Fotografie

Facebook
Jedinečný zážitek Nezmaři a Symfonický orchestr ZUŠ Uničov PDF Tisk Email
Nezmaři a Symfonický orchestr ZUŠ Uničov v olomoucké Redutě - Foto: Petra ŠevcůČtvrtým rokem pokračuje mezigenerační a mezižánrová spolupráce folkové skupiny Nezmaři a Symfonického orchestru ZUŠ Uničov. Jejich společný koncert v sále Reduta Moravské filharmonie Olomouc ve středu 17. září 2014 byl výjimečný. Nejen pro špičkový výkon oblíbené folkové legendy, ale hlavně pro nadšený a přitom profesionální výkon mladých uničovských muzikantů, který roste od koncertu ke koncertu.
play
 
Wabi Daněk s Milošem Dvořáčkem na Folkovém Chvojení PDF Tisk Email
Wabi Daněk na festivalu Folkové Chvojení - Foto: Jakub "Kuba" StříteckýStanislav Wabi Daněk je pojem který jistě něco řekne i člověku, který není úplně obdivovatelem folk & country muziky. Původně člen trampských kapel Plížáci nebo Rosa a držitel několika Port, hranice tohoto žánru už dávno překročil. Koncert Wabiho Daňka s Milošem Dvořáčkem nalaďte ve středu 27. srpna po 20. hodině v rádiu vašeho kraje.
play
 
Spirituál kvintet - poctivá muzika spojující tři generace! PDF Tisk Email
 
„Odvaz“ s Lokálkou na Šrámkově statku v Pileticích PDF Tisk Email
Lokálka na Šrámkově statku v Pileticích - Foto: Petr ŠvihlíkKapela Lokálka letos slaví za indiánského pochodu čtyřicítku, třebaže „děd zakladatel“ a kapelmajstr Láďa Straka už tráví lepší časy ve vybrané společnosti nebeské hospody. Pokud jste u toho nebyli, tak nezoufejte, aspoň částečně si tento zážitek vychutnáte díky nahrávce, kterou pro vás připravil hradečtí rozhlasáci.
play
 
Hradišťan pohladil Folkové Chvojení! PDF Tisk Email
Hradišťan na Folkovém Chvojení - Foto: Ivan KrejzaJemné a hodně osobní písně Jiřího Pavlici s Hradišťanem získaly v amfiteátru arboreta ve Vysokém Chvojně pod otevřenou noční oblohou další rozměr a byly doslova pohlazením po duši. Hradišťan představil nejen nové skladby z právě vydávané desky Vteřiny křehké...
play
 
Isara - lidovky z britských hospod v českém znění PDF Tisk Email
Markéta Rýdlová ze skupiny Isara - Foto: Ladislav  StuchlíkMožná vás překvapí, jak nám může být hudba z britských ostrovů blízká a známá. Důkazem je folková skupina Isara. Skotské, irské a anglické lidové písně a balady zpívá s českými texty a hraje s plným nasazením nejen v Lázních Bělohrad v pořadu Mirka Ošance s názvem Živák lázeňský.
play
 
Cimbal Classic živě z Folkového Chvojení PDF Tisk Email
Cimbal Classic - Foto:  Cimbal ClassicNadžánrová brněnská kapela Cimbal Classic už déle než dvacet let patří mezi stálice české folkové a alternativní scény. Máte-li rádi průzračné a čisté melodie, lyrické a přemýšlivé texty propojené přirozeným zpěvem a nadprůměrným muzikantským řemeslem, pak vás Cimbal Classic určitě nezklame.
play
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Strana 2 z 5